Forum

Voor alles moet een eerste keer zijn.

Afgelopen zaterdag, zijn we met vrienden naar Groningen gegaan. Ik was nog nooit in het Groninger Forum geweest. Nu dus wel. Als toch wel wat geïnteresseerd in architectuur, was dit bezoek best indrukwekkend. Het Forum is een modern mooi gebouw. Op het dakterras kun je de stad goed overzien.

Het was nog wel even spannend om helemaal boven te raken. Ik ben met Denise en Marcel via de roltrappen naar boven gegaan. Als je wat last hebt van hoogtevrees is dat misschien niet direct een aanrader. de afdaling hebben we dan ook maar met de lift gedaan.

We hebben geparkeerd bij de Ikea, waar dat de hele dag gratis kan. De wandeling naar de binnenstad is vanaf daar goed te doen. Marcel leidde ons nog door een straat waar de dames achter het raam best schaars gekleed waren.

Verder natuurlijk nog verschillende platenwinkels bezocht, waar vooral Joost en ik best nog weer het één en ander hebben aangeschaft. ’s Avonds hebben we gegeten bij “Perron 3” in Tynaarlo. Deze stond al een tijdje op de bucketlist. Je kunt er prima eten.

Vandaag (Zondag) hebben we het melkwegpad bij Hooghalen bewandeld, waarbij natuurlijk ook nog een bezoek aan het voormalig kamp Westerbork hebben gebracht.

Het weekend weer om. Morgen vroeg Denise naar de Meerdijk brengen, waar de bus naar Straatsburg vertrekt.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.