Lewisham

Vandaag zijn we verhuisd naar Lewisham. We zijn in dit hotel al eens eerder geweest, een paar jaar geleden in een herfstvakantie. Voor het eerst hebben we vandaag gebruik gemaakt van de app “Your parkingspace” wat een soort Airbnb voor parkeerplaatsen is. We hebben geparkeerd in de “Glass Mill carpark”, een parkeergarage die een nogal vervallen indruk geeft. Verlichting die alleen bij beweging aan gaat, veel rommel en een behoorlijke urinelucht. We betalen echter slechts £17,- voor drie dagen parkeren, en dat is in Londen beslist niet duur. We zullen bij vertrek zien of dit een verstandig besluit geweest is.

We hebben het toeristische centrum bezocht. Soho en Westminster voornamelijk. De foto is tijdens het avondloopje vanaf Westminster Bridge gemaakt.

Het avondeten hebben we in Greenwich, bij het Wetherspoon restaurant bij de “Cutty Sark” gebruikt. Morgenochtend beginnen we weer in Greenwich, waar we naar een latenwinkel gaan, en vervolgens naar Elephant & Castle. We hebben verschillende dingen weer gepland, dus maar even zien wat het allemaal wordt.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.